00Άθληση

Λεπτομερής κατάλογος: Τι θα είναι κλειστό και τι θα παραμείνει ανοιχτό από 18 Μαρτίου 2020

Τι θα είναι κλειστό και τι θα παραμείνει ανοιχτό από 18 Μαρτίου 2020 Δεν θα λειτουργήσει η Λαϊκή Αγορά Άμφισσας το Σάββατο 21 Μαρτίου 2020. ΝΕΑ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΝ. Τη συνολική λίστα…

Μεταφορά στο άρθρο

Απόλλων Δελφών – Αμφισσαϊκός 2006, ημιτελικός Κυπέλλου Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 11 Μαρτίου 2020, 16.00, Γήπεδο Χρισσού

Απόλλων Δελφών – Αμφισσαϊκός 2006 ημιτελικός Κυπέλλου Ποδοσφαίρου Φωκίδας Τετάρτη 11 Μαρτίου 2020, 16.00 Γήπεδο Χρισσού


Γ.Σ. Βόλου – Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή), αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα), 8 Μαρτίου 2020, 14.00, Κλειστό Γήπεδο «Βάκης Παρασκευόπουλος» Βόλου

Γ.Σ. Βόλου – Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα) Κυριακή 8 Μαρτίου 2020, 14.00 Κλειστό Γήπεδο «Βάκης Παρασκευόπουλος» Βόλου  


Αθλητικός Σύλλογος Ιτέας – Κύνος Λιβανάτων, για το Πρωτάθλημα Βόλεϊ Κορασίδων Στερεάς Ελλάδας, 8 Μαρτίου 2020, 16.00, Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας

Αθλητικός Σύλλογος Ιτέας – Κύνος Λιβανάτων  για το Πρωτάθλημα Βόλεϊ Κορασίδων Στερεάς Ελλάδας Κυριακή 8 Μαρτίου 2020, 16.00 Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας < πάτησε εδώ για να δεις τη σχετική βαθμολογία >


Απόλλων Ευπαλίου – Α.Ε. Μεσολογγίου, 20η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου, 16 Φεβρουαρίου 2020, 15.00, Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας

Απόλλων Ευπαλίου – Α.Ε. Ποντίων Κοζάνης 23η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 8 Μαρτίου 2020, 15.00 Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας < Πάτησε εδώ γα να δεις τη βαθμολογία του 4ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής >  


16η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 7 – 8 Μαρτίου 2020, 15.30

16η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 7 – Κυριακή 8 Μαρτίου 2020, 15.30  


Αμφισσαϊκός 2006 – Ησαΐας Δεσφίνας, ημιτελικός Παιδικού Πρωταθλήματος Φωκίδας, 8 Μαρτίου 2020, 10.00, Εθνικό Στάδιο Άμφισσας

Αμφισσαϊκός 2006 – Ησαΐας Δεσφίνας ημιτελικός Παιδικού Πρωταθλήματος Φωκίδας Κυριακή 8 Μαρτίου 2020, 10.00 Εθνικό Στάδιο Άμφισσας


Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) – Πρωτέας Λαμίας, για το Πρωτάθλημα Μπάσκετ Γ’ Ανδρών Στερεάς Ελλάδας, 7 Μαρτίου 2020, 15.30, Κλειστό Γήπεδο Άμφισσας

Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) – Πρωτέας Λαμίας για το Πρωτάθλημα Μπάσκετ Γ’ Ανδρών Στερεάς Ελλάδας Σάββατο 7 Μαρτίου 2020, 15.30 Κλειστό Γήπεδο Άμφισσας


Αποκριάτικος Χορός του Συλλόγου Καθηγητών Φυσικής Αγωγής Φωκίδας, 27 Φεβρουαρίου 2020, 21.30, «Μεγάλο Καφενείο 1929», Άμφισσα

Αποκριάτικος Χορός του Συλλόγου Καθηγητών Φυσικής Αγωγής Φωκίδας Πέμπτη 27 Φεβρουαρίου 2020, 21.30 «Μεγάλο Καφενείο 1929», Πλατεία Κεχαγιά (Πάνω Πλατεία), Άμφισσα τιμή πρόσκλησης: 8 ευρώ, το πρώτο ποτό δωρεάν  


15η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 22 – 23 Φεβρουαρίου 2020

15η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 22 – Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020


Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας – Πρωτέας Σχηματαρίου, για το Πρωτάθλημα Μπάσκετ Α’ Ανδρών Στερεάς Ελλάδας, 22 Φεβρουαρίου 2020, 18.00, Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας

Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας – Πρωτέας Σχηματαρίου για το Πρωτάθλημα Μπάσκετ Α’ Ανδρών Στερεάς Ελλάδας Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2020, 18.00 Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας


Αθλητικός Σύλλογος Ιτέας – Α.Ο. Σουφλαρίων Λάρισας, για το Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών Κεντρικής Ελλάδας (Φάση των 8), 22 Φεβρουαρίου 2020, 15.00, Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας

Αθλητικός Σύλλογος Ιτέας – Α.Ο. Σουφλαρίων Λάρισας για το Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών Κεντρικής Ελλάδας (Φάση των 8) Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2020, 15.00 Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας


Απόλλων Ευπαλίου – Α.Ε. Μεσολογγίου, 20η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου, 16 Φεβρουαρίου 2020, 15.00, Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας

Απόλλων Ευπαλίου – Α.Ε. Μεσολογγίου 20η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020, 15.00 Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας


Αργώ Βόλου – Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή), αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα), 16 Φεβρουαρίου 2020, 13.00, Βόλος

Αργώ Βόλου – Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα) Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020, 13.00 Κλειστό Γήπεδο «Βάκης Παρασκευόπουλος» Βόλου


Αθλητικός Σύλλογος Ιτέας – Αναγέννηση Λιβαδειάς, για το Πρωτάθλημα Βόλεϊ Παγκορασίδων Στερεάς Ελλάδας, 16 Φεβρουαρίου 2020, 16.00, Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας

Αθλητικός Σύλλογος Ιτέας – Αναγέννηση Λιβαδειάς για το Πρωτάθλημα Βόλεϊ Παγκορασίδων Στερεάς Ελλάδας Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020, 16.00 Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας < πάτησε εδώ για να δεις τη σχετική βαθμολογία >


14η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 15 Φεβρουαρίου 2020

14η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2020


Αθλητικός Σύλλογος Ιτέας – Αμφίκλεια, για το Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών Κεντρικής Ελλάδας, 15 Φεβρουαρίου, 16.00, Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας

Αθλητικός Σύλλογος Ιτέας – Αμφίκλεια για το Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών Κεντρικής Ελλάδας Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2020, 16.00 Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας < πάτησε εδώ για να δεις τη σχετική βαθμολογία >


Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) – Φιλαθλητικός Λαμίας, αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα), 9 Φεβρουαρίου 2020, 17.00, Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας

Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) – Φιλαθλητικός Λαμίας αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα) Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020, 17.00 Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας


Ναυπακτιακός Αστέρας – Απόλλων Ευπαλίου, 19η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου, 9 Φεβρουαρίου 2020, 15.00, Δημοτικό Στάδιο Ναυπάκτου

Ναυπακτιακός Αστέρας – Απόλλων Ευπαλίου 19η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020, 15.00 Δημοτικό Στάδιο Ναυπάκτου


13η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 8 – 9 Φεβρουαρίου 2020

13η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 8 – Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020  


7η Αγωνιστική Παιδικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 8 – 9 Φεβρουαρίου 2020, 11.00

7η Αγωνιστική Παιδικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 8 – Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020, 11.00


Α.Ο. Λαμίας – Αθλητικός Σύλλογος Ιτέας, για το Πρωτάθλημα Βόλεϊ Κορασίδων Στερεάς Ελλάδας, 9 Φεβρουαρίου 2020, 13.30, Λαμία

Α.Ο. Λαμίας – Αθλητικός Σύλλογος Ιτέας  για το Πρωτάθλημα Βόλεϊ Κορασίδων Στερεάς Ελλάδας Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020, 13.30 Λαμία < πάτησε εδώ για να δεις τη σχετική βαθμολογία >


Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας του Ναυτικού Ομίλου Ιτέας, 8 Φεβρουαρίου 2020, 19.00, Πολιτιστικό Κέντρο Ιτέας

Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας του Ναυτικού Ομίλου Ιτέας Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020, 19.00 Πολιτιστικό Κέντρο Ιτέας


Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας – Α.Ε. Έξω Παναγίτσας Χαλκίδας, για το Πρωτάθλημα Μπάσκετ Α’ Ανδρών Στερεάς Ελλάδας, 8 Φεβρουαρίου 2020, 17.00, Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας

Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας – Α.Ε. Έξω Παναγίτσας Χαλκίδας για το Πρωτάθλημα Μπάσκετ Α’ Ανδρών Στερεάς Ελλάδας Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020, 17.00 Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας


Μεδεών Άσπρων Σπιτιών – Αθλητικός Σύλλογος Ιτέας, για το Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών Κεντρικής Ελλάδας, 8 Φεβρουαρίου 2020, 18.00, Δίστομο

Μεδεών Άσπρων Σπιτιών – Αθλητικός Σύλλογος Ιτέας  για το Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών Κεντρικής Ελλάδας Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020, 18.00 Δίστομο < πάτησε εδώ για να δεις τη σχετική βαθμολογία >


Τουρνουά Μπάσκετ 3 X 3 για εφήβους Γυμνασίου – Λυκείου, διοργάνωση: Γραφείο Νεότητας Μητρόπολης Φωκίδας, 8 Φεβρουαρίου 2020, 15.00, Κλειστό Γυμναστήριο Άμφισσας

Τουρνουά Μπάσκετ 3 X 3 για εφήβους Γυμνασίου – Λυκείου διοργάνωση: Γραφείο Νεότητας Μητρόπολης Φωκίδας Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020, 15.00 Κλειστό Γυμναστήριο Άμφισσας


Έξι μετάλλια κέρδισαν η Προαγωνιστική και η Αγωνιστική Ομάδα Κολύμβησης του Ναυτικού Ομίλου Ιτέας στη Χειμερινή Ημερίδα Ορίων

Έξι μετάλλια κέρδισαν η Προαγωνιστική και η Αγωνιστική Ομάδα Κολύμβησης του Ναυτικού Ομίλου Ιτέας στη Χειμερινή Ημερίδα Ορίων Δελτίο Τύπου Στις 25 Ιανουαρίου 2020, η Προαγωνιστική και η Αγωνιστική Ομάδα Κολύμβησης του Ναυτικού Ομίλου Ιτέας πήραν…


Αμφισσαϊκός 2006 – Διαγόρας Πολυδρόσου, αγώνας Προημιτελικών Κυπέλλου Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 5 Φεβρουαρίου 2020, 16.00, Γήπεδο Άμφισσας

Αμφισσαϊκός 2006 – Διαγόρας Πολυδρόσου αγώνας Προημιτελικών Κυπέλλου Ποδοσφαίρου Φωκίδας Τετάρτη 5 Φεβρουαρίου 2020, 16.00 Γήπεδο Άμφισσας


Απόλλων Ευπαλίου – Αναγέννηση Άρτας, 18η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου, 2 Φεβρουαρίου 2020, 15.00, Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας

Απόλλων Ευπαλίου – Αναγέννηση Άρτας 18η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2020, 15.00 Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας


12η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 1 – 2 Φεβρουαρίου 2020, 15.00

12η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 1 – Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2020, 15.00


Αμφισσαϊκός 2006 – Ησαΐας Δεσφίνας, αγώνας της 6ης Αγωνιστικής του Παιδικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 2 Φεβρουαρίου 2020, 10.00, Στάδιο Άμφισσας

Αμφισσαϊκός 2006 – Ησαΐας Δεσφίνας αγώνας της 6ης Αγωνιστικής του Παιδικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2020, 10.00 Στάδιο Άμφισσας


Φθία Λαμίας – Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή), αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα), 2 Φεβρουαρίου 2020, 17.00, Δ.Α.Κ. Λαμίας

Φθία Λαμίας – Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα) Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2020, 17.00 Δ.Α.Κ. Λαμίας


Μάκαρος Άμφισσας – Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας, για το Πρωτάθλημα Μπάσκετ Α’ Ανδρών Στερεάς Ελλάδας, 1 Φεβρουαρίου 2020, 18.00, Κλειστό Γήπεδο Άμφισσας

Μάκαρος Άμφισσας – Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας για το Πρωτάθλημα Μπάσκετ Α’ Ανδρών Στερεάς Ελλάδας Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020, 18.00 Κλειστό Γήπεδο Άμφισσας


«Τροποποιήσεις Κανόνων Παιχνιδιού», ανοιχτή επιμορφωτική συνάντηση της Επιτροπής Διαιτησίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φωκίδας, 1 Φεβρουαρίου 2020, 18.30, Άμφισσα

«Τροποποιήσεις Κανόνων Παιχνιδιού» ανοιχτή επιμορφωτική συνάντηση της Επιτροπής Διαιτησίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φωκίδας Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020, 18.30 Αίθουσα Συνεδριάσεων Αθλητικού Κέντρου ΕΠΣ Φωκίδας, Άμφισσα


Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας του Αθλητικού Συλλόγου «Δωρίδα», 31 Ιανουαρίου 2020, 19.00, Καφέ – Μπαρ «Άγκυρα», Ερατεινή

Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας του Αθλητικού Συλλόγου «Δωρίδα» Παρασκευή 31 Ιανουαρίου 2020, 19.00 Καφέ – Μπαρ «Άγκυρα», Ερατεινή


Ο Ναυτικός Όμιλος Ιτέας και ο Ναυταθλητικός Όμιλος Γαλαξειδίου προστέθηκαν στα σωματεία που θέλουν να αναπτύξουν συστηματικά το Κανόε-Καγιάκ

Ο Ναυτικός Όμιλος Ιτέας και ο Ναυταθλητικός Όμιλος Γαλαξειδίου προστέθηκαν στα σωματεία που θέλουν να αναπτύξουν συστηματικά το Κανόε-Καγιάκ   πηγή: www.canoekayak.gr Με εντατικούς ρυθμούς, συνεχίζεται η μεγάλη προσπάθεια της Ελληνικής Ομοσπονδίας Κανόε-Καγιάκ, με στόχο τη…


11η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 25 – 26 Ιανουαρίου 2020

11η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 25 – Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020


6η Αγωνιστική Παιδικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 25 – 26 Ιανουαρίου 2020

6η Αγωνιστική Παιδικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 25 – Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020 ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 – ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ


Απόλλων Δελφών – Γλυφάδα Δωρίδας αγώνας της 8ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας (εξ αναβολής), 22 Ιανουαρίου 2020, 15.30, Γήπεδο Χρισσού

Απόλλων Δελφών – Γλυφάδα Δωρίδας αγώνας της 8ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας (εξ αναβολής) Τετάρτη 22 Ιανουαρίου 2020, 15.30 Γήπεδο Χρισσού


Απόλλων Ευπαλίου – Τηλυκράτης Λευκάδας, 16η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου, 19 Ιανουαρίου 2020, 15.00, Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας

Απόλλων Ευπαλίου – Τηλυκράτης Λευκάδας 16η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020, 15.00 Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας


Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) – Α.Ε. Λάρισας, αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα), 19 Ιανουαρίου 2020, 17.00, Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας

Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) – Α.Ε. Λάρισας αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα) Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020, 17.00 Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας


Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας – Έσπερος Λαμίας, για το Πρωτάθλημα Μπάσκετ Παίδων Στερεάς Ελλάδας, 19 Ιανουαρίου 2020, 11.30, Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας

Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας – Έσπερος Λαμίας για το Πρωτάθλημα Μπάσκετ Παίδων Στερεάς Ελλάδας Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020, 11.30 Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας


Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας του Αετού Λιδωρικίου, 18 Ιανουαρίου 2020, 19.00

Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας του Αετού Λιδωρικίου Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020, 19.00 Γραφεία Συλλόγου


Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας – Αναγέννηση Μαλεσίνας, για το Πρωτάθλημα Μπάσκετ Α’ Ανδρών Στερεάς Ελλάδας, 18 Ιανουαρίου 2020, 18.00, Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας

Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας – Αναγέννηση Μαλεσίνας για το Πρωτάθλημα Μπάσκετ Α’ Ανδρών Στερεάς Ελλάδας Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020, 18.00 Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας


Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) – Πανευρυτανική Ακαδημία (Καρπενήσι), για το Πρωτάθλημα Μπάσκετ Γ’ Ανδρών Στερεάς Ελλάδας, 18 Ιανουαρίου 2020, 15.30, Κλειστό Γήπεδο Άμφισσας

Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) – Πανευρυτανική Ακαδημία (Καρπενήσι) για το Πρωτάθλημα Μπάσκετ Γ’ Ανδρών Στερεάς Ελλάδας Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020, 15.30 Κλειστό Γήπεδο Άμφισσας


10η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 18 Ιανουαρίου 2020

10η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020 ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020, 15.00 ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 ΑΜΦΙΣΣΑΣ – Α.Σ. ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ-ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΟΥΝΟΣ Κ., ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.,ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΧΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ – ΓΛΥΦΑΔΑ ΔΩΡΙΔΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΣΙΛΗΑΣ…


Αστέρας Ιτέας – Ησαΐας Δεσφίνας, αγώνας της 5ης Αγωνιστικής του Παιδικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 18 Ιανουαρίου 2020, 10.30 Γήπεδο Ιτέας

Αστέρας Ιτέας – Ησαΐας Δεσφίνας αγώνας της 5ης Αγωνιστικής του Παιδικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020, 10.30 Γήπεδο Ιτέας


Απόλλων Ευπαλίου – Α.Ο. Ανατολής Ιωαννίνων (15η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου), 12 Ιανουαρίου 2020, 15.00, Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας

Απόλλων Ευπαλίου – Α.Ο. Ανατολής Ιωαννίνων 15η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 12 Ιανουαρίου 2020, 15.00 Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας


Άμιλλα Τρικάλων – Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή), αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα), 12 Ιανουαρίου 2020, 14.00, Δημοτικό Γήπεδο Τρικάλων

Άμιλλα Τρικάλων – Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα) Κυριακή 12 Ιανουαρίου 2020, 14.00 Δημοτικό Γήπεδο Τρικάλων


Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας – Μαλεσίνα, για το Πρωτάθλημα Μπάσκετ Παίδων Στερεάς Ελλάδας, 12 Ιανουαρίου 2020, 14.30, Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας

Γυμναστικός Σύλλογος Ιτέας – Μαλεσίνα για το Πρωτάθλημα Μπάσκετ Παίδων Στερεάς Ελλάδας Κυριακή 12 Ιανουαρίου 2020, 14.30 Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας


9η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 11 – 12 Ιανουαρίου 2020, 15.00

9η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 11 – Κυριακή 12 Ιανουαρίου 2020, 15.00


5η Αγωνιστική Παιδικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 11 – 12 Ιανουαρίου 2020

5η Αγωνιστική Παιδικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 11 – Κυριακή 12 Ιανουαρίου 2020


Αθλητικός Σύλλογος Ιτέας – Αναγέννηση Λιβαδειάς, για το Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών Κεντρικής Ελλάδας, 11 Ιανουαρίου 2020, 18.30, Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας

Αθλητικός Σύλλογος Ιτέας – Αναγέννηση Λιβαδειάς για το Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών Κεντρικής Ελλάδας Σάββατο 11 Ιανουαρίου 2020, 18.30 Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας < πάτησε εδώ για να δεις τη σχετική βαθμολογία >


Αθλητική Ένωση Λευκίμης – Απόλλων Ευπαλίου (14η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου), 5 Ιανουαρίου 2020, 15.00, Δημοτικό Στάδιο Λευκίμης Κέρκυρας

Αθλητική Ένωση Λευκίμης – Απόλλων Ευπαλίου 14η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 5 Ιανουαρίου 2020, 15.00 Δημοτικό Στάδιο Λευκίμης Κέρκυρας


Προπονήσεις Τμημάτων Ναυτικού Ομίλου Ιτέας, από Δευτέρα έως Παρασκευή, 16.00 – 19.00 

Προπονήσεις Τμημάτων Ναυτικού Ομίλου Ιτέας από Δευτέρα έως Παρασκευή, 16.00 – 19.00 πληροφορίες: τηλ. 2265034144 Ανακοίνωση 8/11/2019 Από Δευτέρα 11/11 οι προπονήσεις ξεκινούν με βάση το εξής πρόγραμμα: 16.00 – 19.00 καθημερινά εκτός Σαββατοκύριακου. Οι…


8η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 21 και 22 Δεκεμβρίου 2019, 15.00

8η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 21 και Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019, 15.00


Ευχές για τις Γιορτές από τον Α.Σ. Διαγόρας Πολυδρόσου

Ευχές για τις Γιορτές από τον Α.Σ. Διαγόρας Πολυδρόσου


Απόλλων Ευπαλίου – Σούλι Παραμυθιάς (13η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου), 15 Δεκεμβρίου 2019, 15.00, Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας

Απόλλων Ευπαλίου – Σούλι Παραμυθιάς 13η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019, 15.00 Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας  


Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) – Γ.Σ. Βόλου, αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα), 15 Δεκεμβρίου 2019, 16.00, Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας

Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) – Γ.Σ. Βόλου αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα) Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019, 16.00 Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας


7η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 14 Δεκεμβρίου 2019, 15.00

7η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2019, 15.00    


Δήμος Δελφών: Έναρξη προγραμμάτων Άθλησης για Όλους

Δήμος Δελφών: Έναρξη προγραμμάτων Άθλησης για Όλους < πάτησε εδώ για να δεις τη σχετική ανακοίνωση >


Αστέρας Ιτέας – Απόλλων Ευπαλίου (12η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου), 8 Δεκεμβρίου 2019, 15.00, Γήπεδο Ιτέας

Αστέρας Ιτέας – Απόλλων Ευπαλίου 12η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019, 15.00 Γήπεδο Ιτέας


6η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 7 – 8 Δεκεμβρίου 2019, 15.00

6η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 7 – Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019, 15.00  


Ε.Α. Λάρισας – Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή), αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα), 8 Δεκεμβρίου 2019, 17.30, Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης Λάρισας

Ε.Α. Λάρισας – Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα) Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019, 17.30 Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης Λάρισας


5η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 30 Νοεμβρίου – 1 Δεκεμβρίου 2019, 15.00

5η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 30 Νοεμβρίου – Κυριακή 1 Δεκεμβρίου 2019, 15.00


2η Αγωνιστική Παιδικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 30 Νοεμβρίου – 1 Δεκεμβρίου 2019

2η Αγωνιστική Παιδικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 30 Νοεμβρίου – Κυριακή 1 Δεκεμβρίου 2019


Εκλογές στον Αθλητικό Σύλλογο «Δωρίδα», 30 Νοεμβρίου 2019, 17.00 – 19.00, ΚΕΠ Ερατεινής

Εκλογές στον Αθλητικό Σύλλογο «Δωρίδα» Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2019, 17.00 – 19.00 ΚΕΠ Ερατεινής


3η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 16 – 17 Νοεμβρίου 2019, 15.00

3η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 16 – Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019, 15.00 16/11/19, 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ’94 ΑΜΦΙΣΣΑΣ 16/11/19, 15.00 ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 16/11/19, 15.00 ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΓΛΥΦΑΔΑ ΔΩΡΙΔΑΣ…


Απόλλων Ευπαλίου – Μακεδονικός Φούφας Κοζάνης (8η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου), 10 Νοεμβρίου 2019, 15.00, Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας

Απόλλων Ευπαλίου – Μακεδονικός Φούφας Κοζάνης 8η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019, 15.00 Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας


Αστέρας Ιτέας – Τηλυκράτης Λευκάδας (8η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου), 10 Νοεμβρίου 2019, 15.00, Γήπεδο Ιτέας

Αστέρας Ιτέας – Τηλυκράτης Λευκάδας 8η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019, 15.00 Γήπεδο Ιτέας


2η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 9 – 10 Νοεμβρίου 2019, 15.00

2η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 9 – Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019, 15.00 9/11/19, 15.00 ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΙΤΕΑΣ 9/11/19, 15.00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ – ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 9/11/19, 15.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ’94 ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΗΣΑΪΑΣ…


1η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 2 – 3 Νοεμβρίου 2019, 15.00

1η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 2 – Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019, 15.00 ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019, 15.00, ΓΗΠΕΔΟ ΔΕΣΦΙΝΑΣ ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019, 15.00, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ…


Αγώνας δρόμου στον Πεζόδρομο Γιαγτζή, Άμφισσα, 20 Οκτωβρίου 2019, 10.00

Αγώνας δρόμου στον Πεζόδρομο Γιαγτζή, Άμφισσα Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019, 10.00 Συμμετέχουν: α) μέλη του Πανελλήνιου Συλλόγου Προσαρμοσμένων Δραστηριοτήτων «Άλμα» β) μέλη της Εστίας «Άγιος Νικόλαος» (Γαλαξείδι) γ) μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Ατόμων…


Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) – Άμιλλα Τρικάλων, αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα), 20 Οκτωβρίου 2019, 16.00, Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας

Α.Σ. Δωρίδα (Ερατεινή) – Άμιλλα Τρικάλων αγώνας Β’ Εθνικής Βόλεϊ Ανδρών (Κεντρική Ελλάδα) Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019, 16.00 Κλειστό Γυμναστήριο Ιτέας


Αστέρας Ιτέας – Θιναλιακός Αχαράβης Κέρκυρας (5η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου), 20 Οκτωβρίου 2019, 13.00, Γήπεδο Ιτέας

Αστέρας Ιτέας – Θιναλιακός Αχαράβης Κέρκυρας 5η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019, 13.00 Γήπεδο Ιτέας


Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Ευπαλίου (5η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου), 20 Οκτωβρίου 2019, 16.00, Δημοτικό Στάδιο Άρτας

Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Ευπαλίου 5η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019, 16.00 Δημοτικό Στάδιο Άρτας


5η Αγωνιστική του 1ου Κύκλου του Κυπέλλου Ποδοσφαίρου Φωκίδας, 19 – 20 Οκτωβρίου 2019, 16.00

5η Αγωνιστική του 1ου Κύκλου του Κυπέλλου Ποδοσφαίρου Φωκίδας Σάββατο 19 – Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019, 16.00 ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2019, 16.00,  ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΙΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΙΤΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΕΛΦΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2019, 16.00, ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ…


Έναρξη των Τμημάτων Ποδοσφαίρου για ηλικίες έως 15 ετών του Προγράμματος «Άθληση για όλους…» στη Γραβιά, 19 Οκτωβρίου 2019, 11.00, Δημοτικό Γήπεδο Γραβιάς

Έναρξη των Τμημάτων Ποδοσφαίρου για ηλικίες έως 15 ετών του Προγράμματος «Άθληση για όλους…» στη Γραβιά Σάββατο 19 Οκτωβρίου 2019, 11.00 Δημοτικό Γήπεδο Γραβιάς


Έκτακτη Γενική Συνέλευση του Ναυτικού Ομίλου Ιτέας με θέμα τη λειτουργία του Δημοτικού Κολυμβητηρίου Ιτέας, 14 Οκτωβρίου 2019, 19.00, Δημαρχείο Ιτέας

Έκτακτη Γενική Συνέλευση του Ναυτικού Ομίλου Ιτέας με θέμα τη λειτουργία του Δημοτικού Κολυμβητηρίου Ιτέας Δευτέρα 14 Οκτωβρίου 2019, 19.00 Δημαρχείο Ιτέας, 3ος όροφος Ανακοίνωση Παρακαλούνται τα μέλη, οι προπονητές, οι αθλητές – αθλήτριες και οι…


Απόλλων Ευπαλίου – Αχέρων Καναλακίου Πρέβεζας (4η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου), 13 Οκτωβρίου 2019, 16.00, Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας

Απόλλων Ευπαλίου – Αχέρων Καναλακίου Πρέβεζας 4η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 13 Οκτωβρίου 2019, 16.00 Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας


Μακεδονικός Φούφας Κοζάνης – Αστέρας Ιτέας (4η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου), 13 Οκτωβρίου 2019, 16.00

Μακεδονικός Φούφας Κοζάνης – Αστέρας Ιτέας 4η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 13 Οκτωβρίου 2019, 16.00  


Αστέρας Ιτέας – Ησαΐας Δεσφίνας (3η Αγωνιστική Ποδοσφαιρικού Κυπέλλου Φωκίδας), 9 Οκτωβρίου 2019, 18.00, Στάδιο Άμφισσας

Αστέρας Ιτέας – Ησαΐας Δεσφίνας 3η Αγωνιστική Ποδοσφαιρικού Κυπέλλου Φωκίδας Τετάρτη 9 Οκτωβρίου 2019, 18.00 Στάδιο Άμφισσας  


Απόλλων Ευπαλίου – Αμφισσαϊκός 2006 (3η Αγωνιστική Ποδοσφαιρικού Κυπέλλου Φωκίδας), 9 Οκτωβρίου 2019, 16.00, Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας

Απόλλων Ευπαλίου – Αμφισσαϊκός 2006 3η Αγωνιστική Ποδοσφαιρικού Κυπέλλου Φωκίδας Τετάρτη 9 Οκτωβρίου 2019, 16.00 Γήπεδο Μαλαμάτων Δωρίδας


Αστέρας Ιτέας – Α.Ε. Μεσολογγίου (3η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου), 6 Οκτωβρίου 2019, 16.00, Δημοτικό Στάδιο Άμφισσας

Αστέρας Ιτέας – Α.Ε. Μεσολογγίου 3η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 6 Οκτωβρίου 2019, 16.00 Δημοτικό Στάδιο Άμφισσας


Τηλυκράτης Λευκάδας – Απόλλων Ευπαλίου (3η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου), 6 Οκτωβρίου 2019, 16.00, Γήπεδο Νυδρίου Λευκάδας

Τηλυκράτης Λευκάδας – Απόλλων Ευπαλίου 3η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 6 Οκτωβρίου 2019, 16.00 Γήπεδο Νυδρίου Λευκάδας


Μαθήματα Τζούντο στον Πολιτιστικό Σύλλογο Δεσφίνας «Η Πρόοδος», κάθε Τρίτη, Πέμπτη και Παρασκευή, 16.00 – 17.00

Μαθήματα Τζούντο στον Πολιτιστικό Σύλλογο Δεσφίνας «Η Πρόοδος» κάθε Τρίτη, Πέμπτη και Παρασκευή, 16.00 – 17.00 πληροφορίες: τηλ. 6974932218, 6980141214  


Ναυπακτιακός Αστέρας – Αστέρας Ιτέας (2η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου), 29 Σεπτεμβρίου 2019, 16.00, Παπαχαραλάμπειο Στάδιο Ναυπάκτου

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αστέρας Ιτέας 2η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου 2019, 16.00 Παπαχαραλάμπειο Στάδιο Ναυπάκτου


Α.Ο. Ανατολής Ιωαννίνων – Απόλλων Ευπαλίου (2η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου), 29 Σεπτεμβρίου 2019, 16.00, Γήπεδο ΕΠΣ Ηπείρου, Ιωάννινα

Α.Ο. Ανατολής Ιωαννίνων – Απόλλων Ευπαλίου 2η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου 2019, 16.00 Γήπεδο ΕΠΣ Ηπείρου, Ιωάννινα


Ποδηλατικός Αγώνας Κατάβασης στον Παρνασσό, 28 – 29 Σεπτεμβρίου 2019

Ποδηλατικός Αγώνας Κατάβασης στον Παρνασσό Σάββατο 28 – Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου 2019 διοργάνωση: Σύλλογος Νέων Πολυδρόσου Ο Σύλλογος Νέων Πολυδρόσου με μεγάλη μας χαρά σας ανακοινώνουμε και επίσημα την διοργάνωση ποδηλατικού αγώνα κατάβασης υπό την…


3ο Ανοιχτό Τουρνουά Τένις στην Άμφισσα, 14 – 29 Σεπτεμβρίου 2019

3ο Ανοιχτό Τουρνουά Τένις στην Άμφισσα 14 – 29 Σεπτεμβρίου 2019 Γήπεδο Άμφισσας διοργάνωση: Όμιλος Αντισφαίρισης Φωκίδας Ημιτελικοί Ανδρών Τετάρτη 25/9/19, 17:30: Χριστόπουλος Γ. – Mαδούρας Ν. Τετάρτη 25/9/19, 19:30: Μαυρόπουλος Λ. – Mπαντελάς Α. Προκριματικοί…


Αετός Λιδωρικίου – Απόλλων Ευπαλίου (1η Αγωνιστική Ποδοσφαιρικού Κυπέλλου Φωκίδας), 25 Σεπτεμβρίου 2019, 16.00, Γήπεδο Λιδωρικίου

Αετός Λιδωρικίου – Απόλλων Ευπαλίου 1η Αγωνιστική Ποδοσφαιρικού Κυπέλλου Φωκίδας Τετάρτη 25 Σεπτεμβρίου 2019, 16.00 Γήπεδο Λιδωρικίου


Εγγραφές στα Τμήματα του Πολιτιστικού Συλλόγου Δεσφίνας (Χορευτικό – Μοντέρνος Χορός – Δημιουργική απασχόληση – Πιλάτες – Τζούντο), 24 και 25 Σεπτεμβρίου 2019, 18.00 – 20.00

Εγγραφές στα Τμήματα του Πολιτιστικού Συλλόγου Δεσφίνας χορευτικό – μοντέρνος χορός – δημιουργική απασχόληση – πιλάτες – τζούντο Τρίτη 24 και Τετάρτη 25 Σεπτεμβρίου 2019, 18.00 – 20.00 Αίθουσα του Συλλόγου


Απόλλων Ευπαλίου – Αθλητική Ένωση Λευκίμμης (1η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου), 22 Σεπτεμβρίου 2019, 14.00, Γήπεδο Μαλαμάτων

Απόλλων Ευπαλίου – Αθλητική Ένωση Λευκίμμης 1η Αγωνιστική Γ’ Εθνικής Ποδοσφαίρου Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου 2019, 14.00 Γήπεδο Μαλαμάτων  


Το Πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας 2019 – 2020

Το Πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Φωκίδας 2019 – 2020 Α ΓΥΡΟΣ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α.Σ. ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ-ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ’94 ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ…


Ησαΐας Δεσφίνας – Απόλλων Δελφών (φιλικός ποδοσφαιρικός αγώνας), 15 Σεπτεμβρίου 2019, 17.30, Γήπεδο Χρισσού

Ησαΐας Δεσφίνας – Απόλλων Δελφών φιλικός ποδοσφαιρικός αγώνας Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου 2019, 17.30 Γήπεδο Χρισσού


1ο Εσωτερικό Πρωτάθλημα Παλαιών Μελών Ομίλου Αντισφαίρισης Φωκίδας, 9 – 13 Σεπτεμβρίου 2019, Γήπεδο Άμφισσας

1ο Εσωτερικό Πρωτάθλημα Παλαιών Μελών Ομίλου Αντισφαίρισης Φωκίδας Δευτέρα 9 – Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου 2019 Γήπεδο Άμφισσας


Ξεκίνησαν οι εγγραφές στα Τμήματα του Πολιτιστικού Συλλόγου Τολοφώνας (Παραδοσιακοί Χοροί – Γυμναστική – Ζούμπα), 23 – 30 Σεπτεμβρίου 2019

Ξεκίνησαν οι εγγραφές στα Τμήματα του Πολιτιστικού Συλλόγου Τολοφώνας παραδοσιακοί χοροί – γυμναστική – ζούμπα 23 – 30 Σεπτεμβρίου 2019


Ξεκίνησαν οι εγγραφές στην Ακαδημία Ποδοσφαίρου του Απόλλωνα Ευπαλίου

Ξεκίνησαν οι εγγραφές στην Ακαδημία Ποδοσφαίρου του Απόλλωνα Ευπαλίου


Παρουσίαση του Παιδικού Τμήματος Τζούντο του Πολιτιστικού Συλλόγου Δεσφίνας, 9 Σεπτεμβρίου 2019, 19.30

Παρουσίαση του Παιδικού Τμήματος Τζούντο του Πολιτιστικού Συλλόγου Δεσφίνας Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου 2019, 19.30 Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου Δεσφίνας


Ξεκίνησαν οι εγγραφές στα Ποδοσφαιρικά Τμήματα Αγοριών και Κοριτσιών (8 – 15 ετών) του Α.Ο. Γραβιάς «Οδυσσέας Ανδρούτσος», έως 10 Οκτωβρίου 2019

Ξεκίνησαν οι εγγραφές στα Ποδοσφαιρικά Τμήματα Αγοριών και Κοριτσιών (8 – 15 ετών) του Α.Ο. Γραβιάς «Οδυσσέας Ανδρούτσος» έως 10 Οκτωβρίου 2019